دوشنبه, 28 خرداد 1403  
اخبار کنفرانس
1402/11/10

اتمام ثبت نام

ثبت نام کنفرانس به اتمام رسید!

ادامه مطلب
1402/11/04

ارتقاء پایه پروانه نظام مهندسی در چهارمین کنفرانس بین‌المللی حقوق ساخت

امکان کسب گواهینامه‌های شرکت در دوره‌های آموزشی جهت ارتقاء پایه پروانه نظام مهندسی در چهارمین کنفرانس بین‌المللی حقوق ساخت اجرایی شد.

ادامه مطلب
1402/11/03

برنامه زمانی چهارمین کنفرانس حقوق ساخت

برنامه زمانی کنفرانس مشخص شد!

ادامه مطلب
1402/09/28

سخنرانی و کارگاه در چهارمین کنفرانس

فراخوان دعوت جهت برگزاری سخنرانی و کارگاه در چهارمین کنفرانس حقوق ساخت

ادامه مطلب
1402/07/26

ثبت نام آغاز شد

ثبت نام‌ها به صورت تخفیف پلکانی برای شرکت‌کنندگان محترم به همراه گروه‌های مختلف ثبت نامی آغاز گردید. در صورت بروز هرگونه سوال، لطفا در تالار گفتگو مطرح فرمایید.

ادامه مطلب
1402/06/15

پذیرش مقالات

مهلت ارسال مقالات در چهارمین کنفرانس بین‌المللی حقوق ساخت اعلام گردید.

ادامه مطلب
درباره کنفرانس

کنفرانس حقوق ساخت در ایران با در نظر گرفتن ضرورت های مختلفی مانند توسعه مفهوم حقوق ساخت در کشور، افزایش سطح آگاهی مهندسان از مسئولیت‌های قضایی خود، آشنایی با آخرین تحولات در حوزه حقوق ساخت سعی دارد گامی مؤثر در توسعه مباحث حقوق ساخت در کشور داشته باشد. این کنفرانس فرصت مناسبی برای گردهمایی متخصصین در این حوزه را به نحوی مقتضی فراهم می‌کند.

  • برگزاری اولین کنفرانس حقوق ساخت در کشور

به همت گروه مهندسی و مدیریت ساخت دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی اولین کنفرانس حقوق ساخت در بهمن ماه سال 1398 برگزار  شد که با استقبال بسیار خوبی روبرو شد و تعداد 48 مقاله در این کنفرانس منتشر گردید که مقالات این کنفرانس در پایگاه ISC و سیویلیکا نمایه شدند.

  • دومین کنفرانس حقوق ساخت در سال 1400

با تکیه بر دانش و تجربیات کسب شده در پی برگزاری کنفرانس اول، کنفرانس دوم در بهمن ماه 1400 برگزار گردید. تعداد مقالات منتشر شده در این کنفرانس 84 مقاله می‌باشد که در پایگاه ISC و سیویلیکا نمایه شدند. همچنین، برگزاری اولین مسابقه ملی حقوق ساخت یکی از دستاورد های برجسته این کنفرانس می باشد.

  • سومین کنفرانس حقوق ساخت در بهمن 1401

در پی برگزاری موفق اولین و دومین کنفرانس حقوق ساخت، دانشکده مهندسی عمران دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی سومین کنفرانس حقوق ساخت را با حضور متخصصین و صاحب‌نظران حوزه صنعت ساخت و ساز و حقوق در بهمن ماه 1402 برگزار نمود که تعداد 50 مقاله توسط هیئت علمی کنفرانس تایید و موفق به دریافت نمایه ISC و سیویلیکا گردیدند. علاوه بر استقبال بی نظیر همراهان گرامی از دومین مسابقه ملی حقوق ساخت، انتشار نشریه دستاوردهای حقوق ساخت از اقدامات تحسین برانگیز این دوره کنفرانس بود.

با توجه به اینکه مبحث حقوق ساخت از مباحث نوپا در کشور بوده که علیرغم جدید بودن این مبحث، علاقه‌مندان بسیار زیادی در هر دو رشته مهندسی عمران و حقوق را به خود اختصاص داده است. دانشکده مهندسی عمران دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی در راستای اهداف خود جهت توسعه مباحث نوین در رشته مهندسی عمران در نظر دارد تا با برگزاری کنفرانس حقوق ساخت پایگاهی به منظور رشد و توسعه این گرایش در محیط علمی و همچنین بازار کار کشور ایجاد نموده و سعی دارد که به جد متخصصین هر دو گرایش مهندسی عمران و حقوق را به منظور همفکری گرد هم آورد. بدیهی است که حضور و حمایت از این دست وقایع علمی می تواند راهگشای توسعه روز افزون این دسته از مباحث در کشور گردد.

حامیان کنفرانس چهارم
شبکه‌های اجتماعی
پایگاه استنادی علوم جهان اسلام
سیویلیکا
دبیرخانه کنفرانس

تماس با ما

تهران، خیابان ولیعصر، تقاطع میرداماد، دانشکده عمران دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی