توجه ! این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
  دوشنبه, 25 تیر 1403  
درباره کنفرانس

کنفرانس حقوق ساخت در ایران با در نظر گرفتن ضرورت های مختلفی مانند توسعه مفهوم حقوق ساخت در کشور، افزایش سطح آگاهی مهندسان از مسئولیت‌های قضایی خود، آشنایی با آخرین تحولات در حوزه حقوق ساخت سعی دارد گامی مؤثر در توسعه مباحث حقوق ساخت در کشور داشته باشد. این کنفرانس فرصت مناسبی برای گردهمایی متخصصین در این حوزه را به نحوی مقتضی فراهم می‌کند.

  • برگزاری اولین کنفرانس حقوق ساخت در کشور

به همت گروه مهندسی و مدیریت ساخت دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی اولین کنفرانس حقوق ساخت در بهمن ماه سال 1398 برگزار  شد که با استقبال بسیار خوبی روبرو شد و تعداد 48 مقاله در این کنفرانس منتشر گردید که مقالات این کنفرانس در پایگاه ISC و سیویلیکا نمایه شدند.

  • دومین کنفرانس حقوق ساخت در سال 1400

در پی برگزاری موفق اولین کنفرانس حقوق ساخت، دانشکده مهندسی عمران دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی دومین کنفرانس حقوق ساخت را با حضور متخصصین و صاحب‌نظران حوزه صنعت ساخت و ساز و حقوق در بهمن ماه 1400 برگزار نمود. تعداد مقالات  در این کنفرانس 84 مقاله می‌باشد که در پایگاه ISC و سیویلیکا نمایه شدند.

با توجه به اینکه مبحث حقوق ساخت از مباحث نوپا در کشور بوده که علیرغم جدید بودن این مبحث، علاقه‌مندان بسیار زیادی در هر دو رشته مهندسی عمران و حقوق را به خود اختصاص داده است. دانشکده مهندسی عمران دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی در راستای اهداف خود جهت توسعه مباحث نوین در رشته مهندسی عمران در نظر دارد تا با برگزاری کنفرانس حقوق ساخت پایگاهی به منظور رشد و توسعه این گرایش در محیط علمی و همچنین بازار کار کشور ایجاد نموده و سعی دارد که به جد متخصصین هر دو گرایش مهندسی عمران و حقوق را به منظور همفکری گرد هم آورد. بدیهی است که حضور و حمایت از این دست وقایع علمی می تواند راهگشای توسعه روز افزون این دسته از مباحث در کشور گردد.

حامیان کنفرانس
شبکه‌های اجتماعی
پایگاه استنادی علوم جهان اسلام
سیویلیکا
دبیرخانه کنفرانس

تماس با ما

تهران، خیابان ولیعصر، تقاطع میرداماد، دانشکده عمران دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی